Web Tasarım & Kodlama

#

Kurumsal Web Tasarım

Dijital Odak kurumsal web tasarımı konusunda uzman ve empati kurma felsefesine sahip kadrosuyla sizlere yazılım ve tasarım hizmetini sağlamaktadır.

Mobil uyumluluk, SEO uyumluluğu, kolay anlaşılır tasarım, yüksek site hızı skoru… Web tasarımında öncelik verdiğimiz ilkelerden bazıları pazarlama alanında etkilidir.

Google’ın kullanıcı ile uyumlu sitelere daha çok önem verdiğini artık herkes biliyor. Bir site ziyaretçisinin ilk izlenimi siteye giriş yaptığı andan itibaren saliseler içerisinde görsel iletişim yoluyla oluşacak ve ilk izlenimler site ziyaretçisinin sonraki davranış kararlarını çok hızlı bir şekilde etkileyecektir. Bu sebepten dolayı öncelik verdiğimiz ilkeler site verimliği ve kullanıcı sağlığı için önem taşımaktadır. Kurumsal web tasarımı hazırlamanın başlıca amacı, hazırlanmış olan içeriği kullanıcıya dijital pazarlama alanında doğru stratejiyi sunmaktır.

#

E-Ticaret

Dijital pazarlama alanında profesyonel hizmet sunmak, e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz. Neden mi?

Tasarımlarımız ile dikkat çeken e-ticaret siteleri kullanıcılarına online alışverişlerinde büyük önem taşıyan ilk 3-4 saniyelik sürede potansiyel satın alma kararını olumlu yönde etkiler.

E-ticaret sitesinin tasarımı ve adı ile ilk izlenimleri kullanıcı tarafında gözlemlenir pazarlama odaklıdır. Özgün içeriklerle, ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet tasarımımız ile kullanıcı ihtiyacı karşılanır. Kullanıcının kafasında soru işaretleri kalmaması için açıklayıcı tanıtım metinleri eklenir.

Size verilen hizmetin en önemli kısmı, Google seo ve mobil uyumluluğunu, kaliteli ürün çekimini, kullanıcı güvenliğini ve web site hızını doğru orantıda sağlamamızdır. Google ile reklam çalışmalarına sağlıklı bir şekilde ilk adımları atabiliriz.