Video & Prodüksiyon

#

Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmlerinin en önemli amacı dinamik ve dikkat çekici olmasıdır. Markayı ön plana çıkarırken sektörün tarzını, yapısını ve rakiplerini analiz ederek prodüksiyonlarımız ile neye önem vermemiz gerektiğini analiz ederek hareket ediyoruz.

Dijital Odak ekibi, film prodüksiyon mecralarında her zaman en modern akımları takip ediyor ve projelerine uyguluyor. Tüm sektörlerde herkesten farklı, dikkat çekici içeriklerle müşteri kitlenizin dikkatini tek bir noktada topluyor, müşteriye etkili pazarlama olanağını en doğru şekilde yapıyoruz.

Tanıtımınızda birçok projede yer almış ve işinde profesyonel olarak hizmet veren ekip üyelerimizle tam bir takım çalışması sunup içeriklerinizi doğru kitleye pazarlama yapımını hedefliyoruz.

#

Reklam Filmi

Reklam filmleri konuyla alakalı olsun olmasın tüm hedef müşteri kitleleri üzerinde etkili olmak için çekilen kısa süreli ve etkili bir çalışmadır. Reklam filmleri gerek oyuncu seçimi gerek alan seçimi gerekse ışık seçimine kadar profesyonel ellerde olması gereken bir tanıtım türüdür. Reklam filminin hedef kitlede doğru etkiyi yaratması amaçlanmaktadır.

Dijital Odak ekibi sizin için gerekli tüm prodüksiyon aşamalarını planlayıp gerekli olan tüm bilgileri sunmaktadır. Dijital Odak birçok projede yer alan çekim ekibi ile güvenleri çoktan fethetmiştir.

Tüm kadromuz markanızın rakip analizini yaparak projenize başlamadan önce tüm aşamaları planlar ve kusursuz işi amaçlar. Prodüksiyon hizmetlerinde sınır tanımayarak en iyi işi sizlere ve potansiyel müşterinize pazarlama işlemini gerçekleştiririz.

#

Ürün Çekimi

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile pazarlama sistemlerinde büyük gelişmeler olmuştur. Birden çok kullanıcıya erişim sağlayabilmek için dijital platformlarda satışlar artmaya başladı. Doğru ve güvenilir eller ile fotoğrafı çekilmiş bir ürün, pazarlama alanında ciddi bir önem taşımaktadır.

#

Moda Çekimi

Moda çekiminin amacı, içinde birçok sanatsal ögeyi barındıran ancak konuyu ön plana çıkaracak fotoğrafları profesyonel olarak çekmektir. Dijital Odak ekibi olarak bünyemizde barındırdığımız ve yıllardır moda fotoğrafçılığı üzerine profesyonel olarak hizmet vermiş ekip üyelerimiz ile birçok alanda olduğu gibi profesyonel moda fotoğrafçılığı hizmeti de vermekteyiz.

Prodüksiyonlarımızda profesyonel ekipman, stüdyo ve platolar gibi imkanları sonuna kadar kullanıp sektörde öz farkındalığımızı ortaya çıkarıyoruz. Hedef tüketiciye sanatsal ögeler ile ulaşıp müşteri kitlesini genişletmeyi, fotoğrafı çekilen ürünleri çekici haliyle pazarlama etkisini artırmayı amaçlıyoruz.