Dijital Tasarım

#

Logo Tasarımı

Herhangi bir kurumun kimliğini ifade eden en temel özellik ve aynı zamanda kurum için yapılan çalışmaların en kalıcı olanı logodur. Logo çalışmalarına profesyonel göz ile bakılması gerekir, kurum için büyük bir önem taşımaktadır.

Logo tasarımlarında kullanıcı odaklı düşünülmesi gerekir, amblem ile veya amblemsiz tasarlanabilir. Güncel trendlere ve kurumun isteklerine göre değişiklik gösterebilir. Yaratıcı ve özgün logo örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım ?

#

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumun en önemli tasarım adımı, logo ve kullanıcının görsel temasıdır. Uzmanlar tarafından hazırlanan kurumsal kimlik tasarımı, şirketin yaratıcı ilk izlenimini oluşturur. Bunların işletmeyi kapsayan tüm sahalarda (grafik tasarımı, kartvizit, dosyalar, web sitesi, dijital baskı, katalog, kalem ile çizim, ürün giydirme, ambalaj tasarımı vb...) aktif bir güce sahip olduğuna inanıyoruz.

Dijital odak ekibi öncelikle kurumsal kimlik kontrolü sağlar. Sizin için sektörü ve firmanızı tanıyarak uygun konsepti analiz eder. Rakip kurumları inceleme raporu hazırlar ve detay kontrolü sonrası kurum kimliğinin taslağını oluşturur.

#

Banner Tasarımı

Web sitenizin kullanıcılarına heyecan verici yönlendirilmeler ile etkili bir banner tasarımının yanı sıra, kullanıcı mesajını uygun alana yerleştirildiğinde sade tasarımı ile dikkat çekerek başarıya ulaşmanız kolaylaşır.