BLOG YAZILARIMIZ

Blog Image

Apple iPhone 12 Fiyatlarını Açıkladı

Apple iPhone 12 serisinin Türkiye fiyatları bugün Apple’ın resmi sitesinde açıklandı. iPhone 12 Türkiye fiyatları 10 bin...

OKUMAYA DEVAM EDİN
Blog Image

Geleceğin Reklam Yönetimi: İnternet

İster sosyal medya platformlarında yeni olun ister hali hazırda olan hesabınızı zenginleştirmek isteyin, bu yazıyı okumanız faydalı olacaktır.

OKUMAYA DEVAM EDİN
Blog Image

Sosyal Medya Geçici Mi?

Son yıllarda Instagram, Facebook, Twitter, YouTube gibi popüler sosyal medya platformlarında inanılmaz büyüme gerçekleşti. Sosyal Medya çağının daha yeni başladığını ve iş dünyasında sosyal medya ihtiyacının zamanla daha da güçleneceğini söylemek yerinde olacaktır.

OKUMAYA DEVAM EDİN
Blog Image

Neden Sosyal Medya'ya İhtiyacım Var ?

Küçük, yerel bir işlem gerçekleştiriyor veya küresel, kurumsal düzeyde bir oluşumu izliyor olsanız da yukarıdaki istatistikler şunu açıkça ortaya koyuyor: Müşterileriniz çevrimiçi dünyada!

OKUMAYA DEVAM EDİN
Blog Image

Dijital Dönüşüm ve Faydaları

İçinde bulunulan çağda dijitalleşme ve dijital dünyada var olma her markanın mutlaka uygulaması gereken hamleler arasında yer alıyor. Geleneksel pazarlama yöntemlerinin giderek önemini yitirdiği bu dönemde çağa ayak uydurabilen markalar yalnızca uzun vadede değil, kısa vadede de kazanıyor.

OKUMAYA DEVAM EDİN

Sizi Arayalım ?